ТВ комода АТЕНШАН
 • ТВ комода АТЕНШАН

ТВ комода АТЕНШАН

13.900 ден.
Димензии: Д: 160 cm  x  Ш: 52 cm  x  В: 40 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 13142
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА:
 • Димензии: 160 х 52 х 40 cm
 • Боја: Сив даб со бело
 • Изработка: ТВ комода изработена од медијапан(лице) и вискоквалитетна иверка (корпус) со акценти во дабовиот декор и необично осветлување поставено по столбот на мебелот со вклучено меко затворање.
 • ​*Монтажата не е вклучена во цената
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви ТВ комода АТЕНШАН Димензии: 160 х 52 х 40 cm Боја: Сив даб со бело Изработка: ТВ комода изработена од медијапан(лице) и вискоквалитетна иверка (корпус) со акценти во дабовиот декор и необично осветлување поставено по столбот на мебелот со вклучено меко затворање. ​*Монтажата не е вклучена во цената   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржув.. Category: Product #: 13142 Regular price: 13.900 ден. 13.900 Available from: Мебел - Ви