Спална соба БЕЛВИ
 • Спална соба БЕЛВИ
 • Спална соба БЕЛВИ
 • Спална соба БЕЛВИ
 • Спална соба БЕЛВИ
 • Спална соба БЕЛВИ
 • Спална соба БЕЛВИ
 • Спална соба БЕЛВИ

Спална соба БЕЛВИ

51.210 ден.56.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 7702
Достапност: На залиха
Количина:

Димензии: 

 • - лежај со дополнителни елементи: 285 х 209 х 97 cm
 • - димензии за душек: 160 х 200 cm
 • - плакар: 270 х 61 х 210 cm
 • - тоалетна: 161 х 43 х 107 cm
 • Боја: Како на фотографијата
 • Изработка: Висококвалитетна иверка со дебелина 18мм.
 • *Лежајот доаѓа без дополнителниот елемент за седење.
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Спална соба БЕЛВИ Димензии:  - лежај со дополнителни елементи: 285 х 209 х 97 cm - димензии за душек: 160 х 200 cm - плакар: 270 х 61 х 210 cm - тоалетна: 161 х 43 х 107 cm Боја: Како на фотографијата Изработка: Висококвалитетна иверка со дебелина 18мм. *Лежајот доаѓа без дополнителниот елемент за седење. *Душекот не е вклучен во цената. *Монтажата не е вклучена во цената. ​ .. Category: Product #: 7702 Regular price: 51.210 ден. 51.210 Available from: Мебел - Ви