Трп. маса БЕРЛИН голема

Трп. маса БЕРЛИН голема

19.053 ден.21.900 ден.
Димензии: Д: 138 cm  x  Ш: 85 cm  x  В: 76.7 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10957
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 138 x 85 x 76,7 cm
 • Боја: Орев
  Изработка: Фиксна трп. маса со медијапан плотна и црни метални ногари.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
  • *Бесплатна испорака.
  •  

  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: трпезарија

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS