Библиотека БОН 40цм
  • Библиотека БОН 40цм

Библиотека БОН 40цм

5.900 ден.
Димензии: Д: 40 cm  x  Ш: 31 cm  x  В: 183 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 13009
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 40 х 31 х 183 cm
  • Боја: Орев со Црна
  • Изработка: Библиотека изработена од иверка во Орев боја и Црна метална конструкција.
  • *Монтажата не е вклучена во цената.
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-15%
Биро ХУД Биро ХУД
12.900 ден.10.965 ден.
12.900 ден.10.965 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Библиотека БОН 40цм Димензии: 40 х 31 х 183 cm Боја: Орев со Црна Изработка: Библиотека изработена од иверка во Орев боја и Црна метална конструкција. *Монтажата не е вклучена во цената. ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот. .. Category: Product #: 13009 Regular price: 5.900 ден. 5.900 Available from: Мебел - Ви