Библиотека МАРТИН

Библиотека МАРТИН

5.300 ден.
Димензии: Д: 137.5 cm  x  Ш: 33 cm  x  В: 143.5 cm
Производител: Status
Шифра на производ: 10643
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 137,5 х 33 х 143,5 cm
  • Боја: Темна Сонома со Бела Софт
  • Изработка: Библиотека изработена од иверка со дебелина 16мм.
  • *Производот се испорачува немонтиран.
  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Status Библиотека МАРТИН Димензии: 137,5 х 33 х 143,5 cm Боја: Темна Сонома со Бела Софт Изработка: Библиотека изработена од иверка со дебелина 16мм. *Производот се испорачува немонтиран.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот. .. Category: Product #: 10643 Regular price: 5.300 ден. 5.300 Available from: Мебел - Ви