Библиотека МЕДЕКО

Библиотека МЕДЕКО

8.900 ден.
Димензии: Д: 150 cm  x  Ш: 24 cm  x  В: 90 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 13149
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 90 х 24 х 150 cm
  • Боја: Како на сликата
  • Изработка: Библиотека изработена од метална конструкција со дрвени полици. Нордиска едноставност во Вашиот дом.
  • *Монтажата не е вклучена во цената.
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-15%
Биро ХУД Биро ХУД
12.900 ден.10.965 ден.
12.900 ден.10.965 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Библиотека МЕДЕКО Димензии: 90 х 24 х 150 cm Боја: Како на сликата Изработка: Библиотека изработена од метална конструкција со дрвени полици. Нордиска едноставност во Вашиот дом. *Монтажата не е вклучена во цената. ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на из.. Category: Product #: 13149 Regular price: 8.900 ден. 8.900 Available from: Мебел - Ви