Бифе АТЕНШАН
 • Бифе АТЕНШАН
 • Бифе АТЕНШАН
 • Бифе АТЕНШАН
 • Бифе АТЕНШАН

Бифе АТЕНШАН

21.900 ден.
Димензии: Д: 194 cm  x  Ш: 41 cm  x  В: 91 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 13143
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 194 х 41 х 91 cm
 • Боја: 
 • - Нордиски сив даб (корпус) и бела сјај (лице)
 • Изработка: Бифе изработено од медијапан со сјајна фолија (лице) и високо квалитетна иверка (корпус) со вклучено лед осветлување и три вратички.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Бифе АТЕНШАН Димензии: 194 х 41 х 91 cm Боја:  - Нордиски сив даб (корпус) и бела сјај (лице) Изработка: Бифе изработено од медијапан со сјајна фолија (лице) и високо квалитетна иверка (корпус) со вклучено лед осветлување и три вратички. *Монтажата не е вклучена во цената.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена н.. Category: Product #: 13143 Regular price: 21.900 ден. 21.900 Available from: Мебел - Ви