Бифе БРЕЈК

Бифе БРЕЈК

8.900 ден.
Димензии: Д: 120 cm  x  Ш: 40.5 cm  x  В: 86 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12119
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
  • Димензии: 120 х 42,5 х 85,5 cm
  • Димензии: Old Time
  • Изработка: Бифе изработено од иверка со дебелина 16мм. Има 4 фиоки и меко затворање на вратичката.
  • *Монтажата не е вклучена во цената.
  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Бифе БРЕЈК Димензии: 120 х 42,5 х 85,5 cm Димензии: Old Time Изработка: Бифе изработено од иверка со дебелина 16мм. Има 4 фиоки и меко затворање на вратичката. *Монтажата не е вклучена во цената.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот.. Category: Product #: 12119 Regular price: 8.900 ден. 8.900 Available from: Мебел - Ви