Бифе ГЕЛУЗА
 • Бифе ГЕЛУЗА
 • Бифе ГЕЛУЗА
 • Бифе ГЕЛУЗА

Бифе ГЕЛУЗА

9.900 ден.
Димензии: Д: 155 cm  x  Ш: 42 cm  x  В: 81 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 13224
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 155 х 42 х 81 cm
 • Боја: Даб со Црна (како на сликата)
 • Изработка: Бифе изработено од висококвалитетна иверка. Со својот рустикален, модерен шарм во даб декор и црна боја, бифето одлично ќе се вклопи во Вашата адневна соба, ходник или спална соба.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-15%
Бифе ГРЕЈС Бифе ГРЕЈС
16.900 ден.14.365 ден.
16.900 ден.14.365 ден.
-10%
Бифе 2030
37.900 ден.34.110 ден.
37.900 ден.34.110 ден.
-10%
Бифе 2014 Бифе 2014
35.900 ден.32.310 ден.
35.900 ден.32.310 ден.
-10%
Бифе 2016 Бифе 2016
35.900 ден.32.310 ден.
35.900 ден.32.310 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2022. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Бифе ГЕЛУЗА Димензии: 155 х 42 х 81 cm Боја: Даб со Црна (како на сликата) Изработка: Бифе изработено од висококвалитетна иверка. Со својот рустикален, модерен шарм во даб декор и црна боја, бифето одлично ќе се вклопи во Вашата адневна соба, ходник или спална соба. *Монтажата не е вклучена во цената.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го з.. Category: Product #: 13224 Regular price: 9.900 ден. 9.900 Available from: Мебел - Ви