Бифе КАНДО златен јасен
  • Бифе КАНДО златен јасен

Бифе КАНДО златен јасен

16.900 ден.
Димензии: Д: 190 cm  x  Ш: 42 cm  x  В: 90 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12823
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
  • Димензии: 190 х 42 х 90 cm
  • Боја: Каноне со златен јасен (како на сликата)
  • Изработка: Бифе изработено од висококвалитетна иверка со дебелина 18мм (костур) и медијапан фолија (лице). Со стаклени полици и ЛЕД осветлување.
  • *Монтажата не е вклучена во цената.
  •  
  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Бифе КАНДО златен јасен Димензии: 190 х 42 х 90 cm Боја: Каноне со златен јасен (како на сликата) Изработка: Бифе изработено од висококвалитетна иверка со дебелина 18мм (костур) и медијапан фолија (лице). Со стаклени полици и ЛЕД осветлување. *Монтажата не е вклучена во цената.     Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правот.. Category: Product #: 12823 Regular price: 16.900 ден. 16.900 Available from: Мебел - Ви