Бифе КОМБИНО
  • Бифе КОМБИНО

Бифе КОМБИНО

12.900 ден.
Димензии: Д: 150 cm  x  Ш: 41 cm  x  В: 82 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 8708
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
  • Димензии: 150 х 41 х 82 cm
  • Боја: Сонома Даб со Венге (лице) и Сонома Даб со Денвер Даб (корпус)
  • Изработка: Бифе изработено од медијапан (лице) и високо квалитетна иверка (корпус) со вклучено ЛЕД осветлување на двете вратички на стаклените полици, четири фиоки на средината со црни рачки.
  • Бесплатна испорака.
  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Бифе КОМБИНО Димензии: 150 х 41 х 82 cm Боја: Сонома Даб со Венге (лице) и Сонома Даб со Денвер Даб (корпус) Изработка: Бифе изработено од медијапан (лице) и високо квалитетна иверка (корпус) со вклучено ЛЕД осветлување на двете вратички на стаклените полици, четири фиоки на средината со црни рачки. Бесплатна испорака.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Пр.. Category: Product #: 8708 Regular price: 12.900 ден. 12.900 Available from: Мебел - Ви