Бифе НЕПАЛ
 • Бифе НЕПАЛ
 • Бифе НЕПАЛ
 • Бифе НЕПАЛ
 • Бифе НЕПАЛ
 • Бифе НЕПАЛ
 • Бифе НЕПАЛ

Бифе НЕПАЛ

19.900 ден.
Димензии: Д: 175 cm  x  Ш: 45 cm  x  В: 97 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 13169
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 175 х 45 х 97,2 cm
 • Боја: Брамберг смрека (како на сликата)
 • Изработка: Бифе изработено од медијапан лице и иверка корпус со четири фиоки и две врати.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-15%
Бифе ГРЕЈС Бифе ГРЕЈС
16.900 ден.14.365 ден.
16.900 ден.14.365 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2022. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Бифе НЕПАЛ Димензии: 175 х 45 х 97,2 cm Боја: Брамберг смрека (како на сликата) Изработка: Бифе изработено од медијапан лице и иверка корпус со четири фиоки и две врати. *Монтажата не е вклучена во цената.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат н.. Category: Product #: 13169 Regular price: 19.900 ден. 19.900 Available from: Мебел - Ви