Бифе TIZIANO
  • Бифе TIZIANO

Бифе TIZIANO

20.900 ден.
Димензии: Д: 193.4 cm  x  Ш: 43.5 cm  x  В: 91.4 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 8255
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
  • Димензии: 193,4 х 43,5 х 91,4 cm
  • Боја: Крем Сјај МДФ (лице) со Антик Даб
  • Изработка: Бифе изработено од медијапан со сјајна фолија (лице) и високо квалитетна иверка (корпус) со вклучено лед осветлување и три вратички.
  • *Монтажата не е вклучена во цената.
  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Бифе TIZIANO Димензии: 193,4 х 43,5 х 91,4 cm Боја: Крем Сјај МДФ (лице) со Антик Даб Изработка: Бифе изработено од медијапан со сјајна фолија (лице) и високо квалитетна иверка (корпус) со вклучено лед осветлување и три вратички. *Монтажата не е вклучена во цената.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на ра.. Category: Product #: 8255 Regular price: 20.900 ден. 20.900 Available from: Мебел - Ви