Биро ФИНО
 • Биро ФИНО

Биро ФИНО

5.600 ден.
Димензии: Д: 122 cm  x  Ш: 57 cm  x  В: 85 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12731
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 122 х 57 х 85cm
 • Боја:
 • - Бела
  - Даб Антрацит

  Изработка: Биро изработно од иверка, со две полици за складирање.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2022. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Биро ФИНО Димензии: 122 х 57 х 85cm Боја: - Бела - Даб Антрацит Изработка: Биро изработно од иверка, со две полици за складирање. *Монтажата не е вклучена во цената.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот. .. Category: Product #: 12731 Regular price: 5.600 ден. 5.600 Available from: Мебел - Ви