Биро ХУД
 • Биро ХУД
 • Биро ХУД

Биро ХУД

7.990 ден.9.900 ден.
Димензии: Д: 129 cm  x  Ш: 60 cm  x  В: 76.5 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10881
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 129 х 60 х 76,5cm
 • Боја: Даб
 • Изработка: Биро изработно од иверка со црни метални ногари.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2022. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Биро ХУД Димензии: 129 х 60 х 76,5cm Боја: Даб Изработка: Биро изработно од иверка со црни метални ногари. *Монтажата не е вклучена во цената. Бесплатна испорака.​   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот. .. Category: Product #: 10881 Regular price: 7.990 ден. 7.990 Available from: Мебел - Ви