Биро ПЕТРОЛ
  • Биро ПЕТРОЛ
  • Биро ПЕТРОЛ

Биро ПЕТРОЛ

4.990 ден.
Димензии: Д: 110 cm  x  Ш: 52 cm  x  В: 77 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12465
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 110 x 52 х 77 cm
  • Боја: Сина со Бела
  • Изработка: Биро со една фиока изработено со дебелина 16мм и метална конструкција.
  • *Производот се испорачува немонтиран.
  • *Рок на испорака до 45 дена.
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Биро ПЕТРОЛ Димензии: 110 x 52 х 77 cm Боја: Сина со Бела Изработка: Биро со една фиока изработено со дебелина 16мм и метална конструкција. *Производот се испорачува немонтиран. *Рок на испорака до 45 дена. Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на и.. Category: Product #: 12465 Regular price: 4.990 ден. 4.990 Available from: Мебел - Ви