Биро СИТИ 3041

Биро СИТИ 3041

6.990 ден.
Димензии: Д: 120 cm  x  Ш: 50 cm  x  В: 75 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10860
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 120 x 50 х 75 cm
  • Боја: Костен
  • Изработка: Компјутерско биро, изработено од иверка и метална ногарка. Една фиока и една вратичка со меко затворање.
  • *Производот се испорачува немонтиран.
  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Биро СИТИ 3041 Димензии: 120 x 50 х 75 cm Боја: Костен Изработка: Компјутерско биро, изработено од иверка и метална ногарка. Една фиока и една вратичка со меко затворање. *Производот се испорачува немонтиран.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изг.. Category: Product #: 10860 Regular price: 6.990 ден. 6.990 Available from: Мебел - Ви