Плакар БРАН 200
 • Плакар БРАН 200
 • Плакар БРАН 200

Плакар БРАН 200

29.900 ден.
Димензии: Д: 200 cm  x  Ш: 61 cm  x  В: 216 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 13426
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 200 х 61 х 216 cm
  Боја: 
 • - Бела
  Изработка: Костур високо квалитетна иверка со дебелина 18мм бела мазна. Две лизгачки врати, едната со огледало со фазета 4мм и другата во фолија ПВЦ бела сјај.
  *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.

   

 
Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2022. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Плакар БРАН 200 Димензии: 200 х 61 х 216 cm Боја:  - Бела Изработка: Костур високо квалитетна иверка со дебелина 18мм бела мазна. Две лизгачки врати, едната со огледало со фазета 4мм и другата во фолија ПВЦ бела сјај. *Монтажата не е вклучена во цената. Бесплатна испорака.     Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Произво.. Category: Product #: 13426 Regular price: 29.900 ден. 29.900 Available from: Мебел - Ви