Комода БРЕЈК
 • Комода БРЕЈК
 • Комода БРЕЈК

Комода БРЕЈК

14.600 ден.
Димензии: Д: 240 cm  x  Ш: 42 cm  x  В: 186 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12118
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 240 х 42 x 186 cm
 • ТВ елемент: 128 х 42 х 48 cm
 • Висок елемент: 50 х 33 х 185 cm
 • Низок елемент: 62 х 33 х 130 cm
 • Полица: 128 х 20 х 20 cm
 • Боја: Old Time 
 • Изработка: Koмода изработена во иверка со дебелина 16 мм. Меко затворање.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Комода БРЕЈК Димензии: 240 х 42 x 186 cm ТВ елемент: 128 х 42 х 48 cm Висок елемент: 50 х 33 х 185 cm Низок елемент: 62 х 33 х 130 cm Полица: 128 х 20 х 20 cm Боја: Old Time  Изработка: Koмода изработена во иверка со дебелина 16 мм. Меко затворање. *Монтажата не е вклучена во цената.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува пра.. Category: Product #: 12118 Regular price: 14.600 ден. 14.600 Available from: Мебел - Ви