Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

Позиција: Лице за продажба (м)

Град:Кавадарци

Потребни квалификации:

  • Минимум средно завршено образование

За да се пријавите испратете ја вашата биографија на [email protected] или пополнете ја формата во продолжение.

СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0