Релакс Фотелја ДАКОТА
  • Релакс Фотелја ДАКОТА
  • Релакс Фотелја ДАКОТА

Релакс Фотелја ДАКОТА

18.900 ден.
Димензии: Д: 71 cm  x  Ш: 91 cm  x  В: 103 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12044
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 71 х 91-158 x 103-83 cm
  • Боја: 
  • - Темно Сина
  • Изработка: Фотелја со релакс механизам, изработена од висококвалитетен штоф во Сина боја.  Recliner function.
  • Издржливост: до 120kg

  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Релакс Фотелја ДАКОТА Димензии: 71 х 91-158 x 103-83 cm Боја:  - Темно Сина Изработка: Фотелја со релакс механизам, изработена од висококвалитетен штоф во Сина боја.  Recliner function. Издржливост: до 120kg ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгл.. Category: Product #: 12044 Regular price: 18.900 ден. 18.900 Available from: Мебел - Ви