Детска соба КОМБО
 • Детска соба КОМБО

Детска соба КОМБО

16.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 13082
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 
 • - лежај: 124 х 204 х 126 cm
 • - димензии за душек: 90 х 200 cm
 • - плакар: 140 х 52,5 х 201 cm
 • - биро: 90 х 58 х 75 cm
 • - тоалетна: 90 х 45,5 х 75 cm
 • Дезен: Темна Сонома со Бела Софт
 • Изработка: Детска изработена од иверка. Биро со тркалца со опција за прибирање под лежајот. Меко затворање на вратичките. Можност за монтажа од обратната страна. Вклучена подница.
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • *Рок на испорака: 45 работни денови.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Детска соба КОМБО Димензии:  - лежај: 124 х 204 х 126 cm - димензии за душек: 90 х 200 cm - плакар: 140 х 52,5 х 201 cm - биро: 90 х 58 х 75 cm - тоалетна: 90 х 45,5 х 75 cm Дезен: Темна Сонома со Бела Софт Изработка: Детска изработена од иверка. Биро со тркалца со опција за прибирање под лежајот. Меко затворање на вратичките. Можност за монтажа од обратната страна. Вклучена подница. *Душекот н.. Category: Product #: 13082 Regular price: 16.900 ден. 16.900 Available from: Мебел - Ви