Детски соби

Детски соби

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Натказна ХАРМОНИ Натказна ХАРМОНИ
Д: 49.5 x Ш: 44.5 x В: 56.5 cm
Димензии: 49,5 х 44,5 x 56,5 cm Боја: Сива Изработка: Натказната е тап..
7.900 ден.
без ДДВ: 6.695 ден.
Детска соба РОКО МАГЕНТА Детска соба РОКО МАГЕНТА
имензии:  - лежај: 94,5 x 204,5 x 81 cm (за душек 90 x&nbs..
20.900 ден.
без ДДВ: 17.712 ден.
Детска соба МАРКО Детска соба МАРКО
Димензии:  - лежај: 206 x 94,5 x 81 cm (за душек 90 x&nbs..
20.900 ден.
без ДДВ: 17.712 ден.
Детска соба ЈУПИ МАГЕНТА Детска соба ЈУПИ МАГЕНТА
Димензии:  - лежај: 206 x 94,5 x 61 cm (за душек 90 x&nbs..
22.600 ден.
без ДДВ: 19.153 ден.
Детска соба ЈУПИ ЛЕМОН Детска соба ЈУПИ ЛЕМОН
Димензии:  - лежај: 206 x 94,5 x 61 cm (за душек 90 x&nbs..
22.600 ден.
без ДДВ: 19.153 ден.
-10%
Детска соба КОЛАЖ Детска соба КОЛАЖ
Димензии:  - лежај: 125 х 205,7 х 84,7 cm - димензии за душек: 120 х 200 c..
44.910 ден.49.900 ден.
без ДДВ: 38.059 ден.
Детска соба КОМБО Детска соба КОМБО
Димензии:  - лежај: 124 х 204 х 126 cm - димензии за душек: 90 х 200 cm - ..
16.900 ден.
без ДДВ: 14.322 ден.
Плакар РАВЕН Плакар РАВЕН
Д: 170 x Ш: 61.2 x В: 210 cm
Димензии: 170,3 х 61,2 х 210 cm Боја: Како на фотографијата (Сива, Бела, Црн..
16.600 ден.
без ДДВ: 14.068 ден.
Лежај РАВЕН со натказна Лежај РАВЕН со натказна
Д: 146 x Ш: 210 x В: 88 cm
Димензии:  - лежај: 146 х 210 х 88 cm - димензии за душек: 140 х 200 cm ..
16.900 ден.
без ДДВ: 14.322 ден.
Биро РАВЕН Биро РАВЕН
Д: 150 x Ш: 60 x В: 74 cm
Димензии: 150 х 60 х 74 cm  Боја: Како на фотографијата (Сива, Бела, Црна и ..
10.900 ден.
без ДДВ: 9.237 ден.
Библиотека РАВЕН Библиотека РАВЕН
Д: 60 x Ш: 41.5 x В: 192.5 cm
Димензии: 60 х 41,5 х 192,5 cm  Боја: Како на фотографијата (Сива, Бела..
9.900 ден.
без ДДВ: 8.390 ден.
Биро ФИНО Биро ФИНО
Д: 122 x Ш: 57 x В: 85 cm
Димензии: 122 х 57 х 85cm Боја: - Бела - Даб Антрацит Изработка: Биро изработно..
5.600 ден.
без ДДВ: 4.746 ден.
Клацкалка детска КИД 2 Клацкалка детска КИД 2
Д: 44 x Ш: 52 x В: 62 cm
Димензии: 44 х 52 х 62 cm висина на седечки дел: 29 cm издржливост: ..
2.990 ден.
без ДДВ: 2.534 ден.
-11%
Плакар ФЛЕКС 150 Плакар ФЛЕКС 150
Д: 150 x Ш: 60 x В: 210 cm
Димензии: 150 x 60 x 210 cm Боја:  - Светла Сонома - Бела ..
15.041 ден.16.900 ден.
без ДДВ: 12.747 ден.
Детска соба МОДЕРН РОЗЕ Детска соба МОДЕРН РОЗЕ
Димензии:  - Лежај: 95 х 204,5 х 66 cm  (за душек: 90 х 200 cm) ..
38.600 ден.
без ДДВ: 32.712 ден.
Детска соба МОДЕРН БЛУ Детска соба МОДЕРН БЛУ
Димензии:  - Лежај: 95 х 204,5 х 66 cm  (за душек: 90 х 200 cm) ..
38.600 ден.
без ДДВ: 32.712 ден.
Лежај КИДО Лежај КИДО
Д: 99 x Ш: 206 x В: 80 cm
Димензии: 99 x 206 х 80 cm Димензии за душек: 90 х 200 cm   н..
6.990 ден.
без ДДВ: 5.924 ден.
Плакар КИДО Плакар КИДО
Д: 120 x Ш: 54.5 x В: 184.5 cm
Димензии: 120 х 54,5 х 184,5 cm Боја:  Темна Сонома со Бела Софт ..
9.890 ден.
без ДДВ: 8.381 ден.
Врз основа на 1 оценки.
Детска соба ФРЕШ Детска соба ФРЕШ
Димензии:  - лежај: 94,5 х 204,5 х 70 cm - димензии за душек: 90 х 20..
16.600 ден.
без ДДВ: 14.068 ден.
Биро СИТИ 9059 Биро СИТИ 9059
Д: 148 x Ш: 60 x В: 75 cm
Димензии: 148 x 60 х 75 cm 2 x полици: 175,5 x 36 х 40 cm Боја: Со..
12.390 ден.
без ДДВ: 10.500 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01