Лежаи

Лежаи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Лежај КИДО Лежај КИДО
Д: 99 x Ш: 206 x В: 80 cm
Димензии: 99 x 206 х 80 cm Димензии за душек: 90 х 200 cm   н..
5.990 ден.
без ДДВ: 5.076 ден.
Лежај КОЛОРС
Д: 95.4 x Ш: 205 x В: 84 cm
Димензии: 95,4 x 205 х 84 cm Димензии за душек: 90 х 200 cm Боја:&..
9.600 ден.
без ДДВ: 8.136 ден.
Кревет со фиоки МИА Кревет со фиоки МИА
Д: 94 x Ш: 204 x В: 50 cm
Димензии: 94 x 204 x 50 cm Димензии за душек: 90 x 200 cm Боја: ..
10.600 ден.
без ДДВ: 8.983 ден.
Кревет на спрат ТРОПИКАНА Кревет на спрат ТРОПИКАНА
Д: 95.5 x Ш: 207.4 x В: 111 cm
Димензии: 95,5 x 207,4 x 111 cm Димнезии на голема натказна: 35 x 60 x 28,5 cm ..
15.600 ден.
без ДДВ: 13.220 ден.
Лежај КОМФОРМ 90
Д: 95 x Ш: 200 x В: 122 cm
Димензии: 95 х 200 х 122 cm Димензии за душек: 90 х 190 cm Висина на..
18.900 ден.
без ДДВ: 16.017 ден.
Лежај ЛЕМОН Лежај ЛЕМОН
Д: 94.5 x Ш: 204 x В: 84 cm
Димензии: 94,5 x 204 х 84 cm Димензии за душек: 90 х 200 cm Боја: ..
5.900 ден.
без ДДВ: 5.000 ден.
Лежај БЛУ Лежај БЛУ
Д: 94.5 x Ш: 204 x В: 84 cm
Димензии: 94,5 x 204 х 84 cm Димензии за душек: 90 х 200 cm Боја: ..
5.900 ден.
без ДДВ: 5.000 ден.
Лежај ПОРТО 90
Д: 96 x Ш: 213.5 x В: 80 cm
Димензии надворешно: 96 х 213,5 x 80 cm Висина на лежај:40,5 cm Димензии за душек:&nb..
9.900 ден.
без ДДВ: 8.390 ден.
Лежај КОЛЕЏ Лежај КОЛЕЏ
Д: 95.5 x Ш: 227.5 x В: 73 cm
Димензии: 95,5 x 227,5 х 77 cm Димензии за душек 2бр.: 90 х 200 cm ..
12.600 ден.
без ДДВ: 10.678 ден.
Лежај КОМБИНО Лежај КОМБИНО
Д: 94 x Ш: 206 x В: 80 cm
Надворешни димензии: 94 х 206 x 80 cm Димензии за душек: 90 х 200 cm Боја:&..
9.600 ден.
без ДДВ: 8.136 ден.
Лежај СИМОНА Лежај СИМОНА
Д: 90 x Ш: 210 x В: 75 cm
Надворешни димензии: 90 x 210 х 75 cm Димензии (спуштен лежај): 160 х 195 ..
18.500 ден.
без ДДВ: 15.678 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS