Кревет со фиоки МИА
 • Кревет со фиоки МИА
 • Кревет со фиоки МИА

Кревет со фиоки МИА

10.900 ден.
Димензии: Д: 94 cm  x  Ш: 204 cm  x  В: 50 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10885
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии: 94 x 204 x 50 cm
 • Димензии за душек: 90 x 200 cm
 • Боја: 
 • - Бела
 • - Сонома со Бела
 • Изработка: Единечен кревет изработен од иверка. Со дополнителни фиоки за складирање.
 •  
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Кревет со фиоки МИА Димензии: 94 x 204 x 50 cm Димензии за душек: 90 x 200 cm Боја:  - Бела - Сонома со Бела Изработка: Единечен кревет изработен од иверка. Со дополнителни фиоки за складирање.   *Душекот не е вклучен во цената.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи .. Category: Product #: 10885 Regular price: 10.900 ден. 10.900 Available from: Мебел - Ви