Лежај РАВЕН со натказна
 • Лежај РАВЕН со натказна
 • Лежај РАВЕН со натказна
 • Лежај РАВЕН со натказна
 • Лежај РАВЕН со натказна

Лежај РАВЕН со натказна

16.900 ден.
Димензии: Д: 146 cm  x  Ш: 210 cm  x  В: 88 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 13067
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 
 • - лежај: 146 х 210 х 88 cm
 • - димензии за душек: 140 х 200 cm
 • - натказна: 50 х 41,5 х 48,5 cm
 • Боја: Како на фотографијата (Сива, Бела, Црна и Зелена)
 • Изработка: Висококвалитетна иверка и метал
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 •  
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: games, children, room, space,

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Лежај РАВЕН со натказна Димензии:  - лежај: 146 х 210 х 88 cm - димензии за душек: 140 х 200 cm - натказна: 50 х 41,5 х 48,5 cm Боја: Како на фотографијата (Сива, Бела, Црна и Зелена) Изработка: Висококвалитетна иверка и метал *Душекот не е вклучен во цената. *Монтажата не е вклучена во цената.     Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производит.. Category: Product #: 13067 Regular price: 16.900 ден. 16.900 Available from: Мебел - Ви