Биро КИДО
 • Биро КИДО
 • Биро КИДО
 • Биро КИДО

Биро КИДО

5.590 ден.
Димензии: Д: 120 cm  x  Ш: 60 cm  x  В: 76 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12467
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 
 •   - Биро: 120 x 60 х 76 cm
    - Полица: 120 x 25 х 40 cm
 • Боја: Темна Сонома со Бела Софт
 • Изработка: Биро со полица изработено со дебелина 16мм. Полицата може да се постави на бирото или да се закачи на ѕид. Монтажата на бирото и полицата може да биде и на спротивната страна.
 • *Производот се испорачува немонтиран.
 • *Рок на испорака до 45 работни дена.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-15%
Биро ХУД Биро ХУД
12.590 ден.10.702 ден.
12.590 ден.10.702 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Биро КИДО Димензии:    - Биро: 120 x 60 х 76 cm   - Полица: 120 x 25 х 40 cm Боја: Темна Сонома со Бела Софт Изработка: Биро со полица изработено со дебелина 16мм. Полицата може да се постави на бирото или да се закачи на ѕид. Монтажата на бирото и полицата може да биде и на спротивната страна. *Производот се испорачува немонтиран. *Рок на испорака до 45 работни дена. Согласно потребит.. Category: Product #: 12467 Regular price: 5.590 ден. 5.590 Available from: Мебел - Ви