Бироа

Бироа

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Биро РАВЕН Биро РАВЕН
Д: 150 x Ш: 60 x В: 74 cm
Димензии: 150 х 60 х 74 cm  Боја: Како на фотографијата (Сива, Бела, Црна и ..
10.900 ден.
без ДДВ: 9.237 ден.
Биро ФИНО Биро ФИНО
Д: 122 x Ш: 57 x В: 85 cm
Димензии: 122 х 57 х 85cm Боја: - Бела - Даб Антрацит Изработка: Биро изработно..
5.600 ден.
без ДДВ: 4.746 ден.
Биро СИТИ 9059 Биро СИТИ 9059
Д: 148 x Ш: 60 x В: 75 cm
Димензии: 148 x 60 х 75 cm 2 x полици: 175,5 x 36 х 40 cm Боја: Со..
12.390 ден.
без ДДВ: 10.500 ден.
Биро КИДО Биро КИДО
Д: 120 x Ш: 60 x В: 76 cm
Димензии:    - Биро: 120 x 60 х 76 cm   - Полица: 120 x 25 х 40 cm..
5.790 ден.
без ДДВ: 4.907 ден.
Биро ОПУС Биро ОПУС
Д: 140 x Ш: 60 x В: 77 cm
Димензии: 140 x 60 х 77 cm Боја: Сонома Изработка: Биро израбо..
6.990 ден.
без ДДВ: 5.924 ден.
Биро ВИНИ
Д: 110 x Ш: 60 x В: 76 cm
Димензии: 110 x 60 х 76 cm Боја: Бела со Сонома Изработка: Бир..
5.990 ден.
без ДДВ: 5.076 ден.
-38%
Биро СИТИ 3041
Д: 120 x Ш: 50 x В: 75 cm
Димензии: 120 x 50 х 75 cm Боја: Костен Изработка: Компјутерско биро, израбо..
4.690 ден.7.600 ден.
без ДДВ: 3.975 ден.
-19%
Биро ХУД Биро ХУД
Д: 129 x Ш: 60 x В: 76.5 cm
Димензии: 129 х 60 х 76,5cm Боја: Даб Изработка: Биро изработно од иверка со црни м..
7.990 ден.9.900 ден.
без ДДВ: 6.771 ден.
Биро НЕТ Биро НЕТ
Д: 110 x Ш: 60 x В: 76.5 cm
Димензии: 110 х 60 х 76,5cm Боја: Бела Изработка: Компјутерско биро, изра..
6.990 ден.
без ДДВ: 5.924 ден.
Биро СИТИ 3038
Д: 120 x Ш: 60 x В: 76 cm
Димензии: 120 x 60 х 76 cm Боја: Костен Изработка: Компјутерско биро, изработе..
5.600 ден.
без ДДВ: 4.746 ден.
Биро СИТИ 3025
Д: 110 x Ш: 55 x В: 96 cm
Димензии: 110 x 55 х 96 cm Боја: Темен Даб со Бела Изработка: Компјутерско б..
5.600 ден.
без ДДВ: 4.746 ден.
Биро КОМБИНО Биро КОМБИНО
Д: 110 x Ш: 60 x В: 70.3 cm
Димензии: 110 х 60 х 76,3 cm Боја: Сонома Даб со Венге (лице) и Сонома Даб ..
6.990 ден.
без ДДВ: 5.924 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2022. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01