Детска соба АДИ
 • Детска соба АДИ

Детска соба АДИ

24.276 ден.28.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10739
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 
 • - лежај со натказна: 110 х 207 х 85 cm
 • - димензии за душек: 90 х 200 cm
 • - плакар: 130 х 60 х 200 cm
 • - библиотека: 50 x 48 х 200 cm
 • - фиокар: 80 х 39 х 75 cm
 • Боја: Бела со Артисан
 • Изработка: Детска соба изработена од готов медијапан во Бела боја и висококвалитетна иверка со деб.18мм во Артисан боја (лице) и Бела Мат иверка (корпус). Лежајот има фиока за складирање.
 • *Душекот не е вклучен во цената.
  *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.

МОНТАЖНА ШЕМА
ДЕТСКА СОБА АДИ 1

ДЕТСКА СОБА АДИ 2
 

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: games, children, room, space,

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS