Детска соба ФАБИО
 • Детска соба ФАБИО
 • Детска соба ФАБИО

Детска соба ФАБИО

22.596 ден.26.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10773
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 
 • - лежај: 128 х 205 х 91 cm
 • - димензии за душек: 120 х 200 cm
 • - ормар (голем): 84,5 х 56,5 х 201 cm
 • - ормар (мал): 44 х 37,5 х 201 cm
 • - висаче со полици: 127 х 37,5 х 87 cm
 • - биро: 125 х 55 х 76 cm
 • Боја: Крем со Кафена
 • Изработка: ВДетска изработена од висококвалитетна иверка со деб.18мм во Перла (Крем) боја (лице) и Меркур (Кафена) боја (корпус). Лежај со 2 фиоки.
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.

МОНТАЖНА ШЕМА
ДЕТСКА СОБА ФАБИО

 

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS