Детска соба ЛАЈМ
 • Детска соба ЛАЈМ
 • Детска соба ЛАЈМ

Детска соба ЛАЈМ

13.900 ден.
Производител: Status
Шифра на производ: 10517
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 
 • - Лежај: 94,5 х 204,5 х 71 cm  (за душек: 90 х 200 cm)
 • - Плакар со Биро и Полици: 180 х 52,5 х 181 cm
 • Боја: 
 • - Темсна Сонома со Зелена Лимон
 • Изработка: Детска соба изработена од иверка со дебелина 16мм. Двокрилен ормар со полици и биро. Вклучена подница. Меко затворање.
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
   
 • *Рок на испорака: 45 работни денови.
 • *Бесплатна испорака.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS