Детска соба МОДЕРН БЛУ
 • Детска соба МОДЕРН БЛУ

Детска соба МОДЕРН БЛУ

38.600 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10529
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 
 • - Лежај: 95 х 204,5 х 66 cm  (за душек: 90 х 200 cm)
 • - Ормар: 140 х 52,5 х 201 cm
 • - Биро: 110 х 55 х 88 cm
 • - Фиокар: 90 х 42 х 75 cm
 • - Полица: 80 х 18 х 22 cm
 • Боја: 
 • - Деним Мат МДФ со Сонома МДФ и Бела Софт
 • Изработка: Детска соба изработена од МДФ и иверка со дебелина 16мм. Вклучена подница. Механизми за меко затворање. Лежај со една фиока.
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
  *Рок на испорака: до 45 работни денови.
 •  
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Детска соба МОДЕРН БЛУ Димензии:  - Лежај: 95 х 204,5 х 66 cm  (за душек: 90 х 200 cm) - Ормар: 140 х 52,5 х 201 cm - Биро: 110 х 55 х 88 cm - Фиокар: 90 х 42 х 75 cm - Полица: 80 х 18 х 22 cm Боја:  - Деним Мат МДФ со Сонома МДФ и Бела Софт Изработка: Детска соба изработена од МДФ и иверка со дебелина 16мм. Вклучена подница. Механизми за меко затворање. Лежај со една фиока. *Душекот не е вклуче.. Category: Product #: 10529 Regular price: 38.600 ден. 38.600 Available from: Мебел - Ви