Детска соба ОРИОН

Детска соба ОРИОН

25.116 ден.29.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12409
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 
 • - лежај со натказна: 85 х 202,8 х 94,6 cm
 • - димензии за душек: 90 х 200 cm
 • - плакар: 200 х 125,5 х 94,6 cm
 • - елемент со полици: 160 х 50 х 45 cm
 • - биро: 94 х 57 х 85 cm
 • - фиокар: 80 х 60 х 40 cm
 • Боја: Перла Крем со Тортана (Кафена)
 • Изработка: Детска соба изработена од висококвалитетна иверка со деб.18мм во Перла (Крем) боја и Тортана (Кафена) боја (корпус).
 • *Душекот не е вклучен во цената.
  *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: games, children, room, space,

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS