Детска соба ПЕТРОЛ
 • Детска соба ПЕТРОЛ
 • Детска соба ПЕТРОЛ

Детска соба ПЕТРОЛ

13.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12473
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Душек ОРФЕЈ:
 • Димензии: 
 • - лежај: 84 x 192 x 71 cm (за душек 82 х 190 cm)
 • Секција: 220 x 52 x 180 cm
 • - ормар: 80 x 52 x 180 cm
 • - библиотека: 40 x 33 x 180 cm
 • - полица 1: 100 x 18 x 20 cm
 • - полица 2: 80 x 18 x 70 cm

  Боја: Темна Сонома со Сина Петрол

 • Изработка: Детска Соба изработена од иверка со дебелина 16мм.Меко затворање. Вклучена подница.
 • *Опција за нарачка со душек Орфеј (со вклучена рамка и механизам за подигање)
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
  *Рок на испорака: 45 работни денови.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Детска соба ПЕТРОЛ Димензии:  - лежај: 84 x 192 x 71 cm (за душек 82 х 190 cm) Секција: 220 x 52 x 180 cm - ормар: 80 x 52 x 180 cm - библиотека: 40 x 33 x 180 cm - полица 1: 100 x 18 x 20 cm - полица 2: 80 x 18 x 70 cm Боја: Темна Сонома со Сина Петрол Изработка: Детска Соба изработена од иверка со дебелина 16мм.Меко затворање. Вклучена подница. *Опција за нарачка со душек Орфеј (со вклучена.. Category: Product #: 12473 Regular price: 13.900 ден. 13.900 Available from: Мебел - Ви