Детска соба РОКО
 • Детска соба РОКО
 • Детска соба РОКО
 • Детска соба РОКО

Детска соба РОКО

19.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12463
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 
 • - лежај: 94,5 x 204,5 x 81 cm
 • - димензии за душек: 90 х 200 cm
 • - плакар: 110 х 124 х 199 cm
 • - библиотека: 38 х 124 х 199 cm
 • Дезен: Сонома Арвен со Сатен
 • Изработка: Детска изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 16мм. Лежај со 2 фиоки и гардеробер со простор за пресоблекување составен од ормар и библиотека. Механизми за меко затворање. Во детската е вклучена подница.
  *Душекот не е вклучен во цената.
 • *Рок на испорака до 45 дена.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
 •  

 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: Children room

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Детска соба РОКО Димензии:  - лежај: 94,5 x 204,5 x 81 cm - димензии за душек: 90 х 200 cm - плакар: 110 х 124 х 199 cm - библиотека: 38 х 124 х 199 cm Дезен: Сонома Арвен со Сатен Изработка: Детска изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 16мм. Лежај со 2 фиоки и гардеробер со простор за пресоблекување составен од ормар и библиотека. Механизми за меко затворање. Во детската е вклучена по.. Category: Product #: 12463 Regular price: 19.900 ден. 19.900 Available from: Мебел - Ви