Детска соба ФРЕШ
 • Детска соба ФРЕШ
 • Детска соба ФРЕШ

Детска соба ФРЕШ

16.600 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12464
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Душек ОРФЕЈ:
 • Димензии: 
 • - лежај: 94,5 х 204,5 х 70 cm
 • - димензии за душек: 90 х 200 cm
 • - секција: 250 х 52 х 175 cm
 •      - ормар: 55 х 52 х 175 cm
 •      - библиотека: 94,5 х 35 х 175 cm
 •      - висаче со полици: 100,5 х 35 х 102 cm
  - биро: 105 х 35 х 73 cm
 • Достапни бои: 
 • - Сонома Арвен со Лимонова трева
 • Изработка: Детска соба изработена од иверка со дебелина 16мм. Механизми за меко затворање. Вклучена подница.
 • *Опција за нарачка со душек Орфеј (со вклучена рамка и механизам за подигање)
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • *Рок на испорака до 45 дена.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Детска соба ФРЕШ Димензии:  - лежај: 94,5 х 204,5 х 70 cm - димензии за душек: 90 х 200 cm - секција: 250 х 52 х 175 cm      - ормар: 55 х 52 х 175 cm      - библиотека: 94,5 х 35 х 175 cm      - висаче со полици: 100,5 х 35 х 102 cm - биро: 105 х 35 х 73 cm Достапни бои:  - Сонома Арвен со Лимонова трева Изработка: Детска соба изработена од иверка со дебелина 16мм. Механизми за меко зат.. Category: Product #: 12464 Regular price: 16.600 ден. 16.600 Available from: Мебел - Ви