Комплет Детски соби

Комплет Детски соби

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Детска соба РОКО МАГЕНТА Детска соба РОКО МАГЕНТА
имензии:  - лежај: 94,5 x 204,5 x 81 cm (за душек 90 x&nbs..
20.900 ден.
без ДДВ: 17.712 ден.
Детска соба МАРКО Детска соба МАРКО
Димензии:  - лежај: 206 x 94,5 x 81 cm (за душек 90 x&nbs..
20.900 ден.
без ДДВ: 17.712 ден.
Детска соба ЈУПИ МАГЕНТА Детска соба ЈУПИ МАГЕНТА
Димензии:  - лежај: 206 x 94,5 x 61 cm (за душек 90 x&nbs..
22.600 ден.
без ДДВ: 19.153 ден.
Детска соба ЈУПИ ЛЕМОН Детска соба ЈУПИ ЛЕМОН
Димензии:  - лежај: 206 x 94,5 x 61 cm (за душек 90 x&nbs..
22.600 ден.
без ДДВ: 19.153 ден.
-10%
Детска соба КОЛАЖ Детска соба КОЛАЖ
Димензии:  - лежај: 125 х 205,7 х 84,7 cm - димензии за душек: 120 х 200 c..
44.910 ден.49.900 ден.
без ДДВ: 38.059 ден.
Детска соба КОМБО Детска соба КОМБО
Димензии:  - лежај: 124 х 204 х 126 cm - димензии за душек: 90 х 200 cm - ..
16.900 ден.
без ДДВ: 14.322 ден.
Детска соба МОДЕРН РОЗЕ Детска соба МОДЕРН РОЗЕ
Димензии:  - Лежај: 95 х 204,5 х 66 cm  (за душек: 90 х 200 cm) ..
38.600 ден.
без ДДВ: 32.712 ден.
Детска соба МОДЕРН БЛУ Детска соба МОДЕРН БЛУ
Димензии:  - Лежај: 95 х 204,5 х 66 cm  (за душек: 90 х 200 cm) ..
38.600 ден.
без ДДВ: 32.712 ден.
Детска соба ФРЕШ Детска соба ФРЕШ
Димензии:  - лежај: 94,5 х 204,5 х 70 cm - димензии за душек: 90 х 20..
16.600 ден.
без ДДВ: 14.068 ден.
Детска соба ПЕТРОЛ Детска соба ПЕТРОЛ
Димензии:  - лежај: 84 x 192 x 71 cm (за душек 82 х 190 cm) Секција: 220 x 52 x 180..
14.300 ден.
без ДДВ: 12.119 ден.
Детска соба РОКО Детска соба РОКО
Димензии:  - лежај: 94,5 x 204,5 x 81 cm - димензии за душек: 90 х 200 cm - пла..
19.900 ден.
без ДДВ: 16.864 ден.
Детска соба ПРАКТИК
Димензии:  - лежај: 99 х 206 х 80 cm - димензии за душек: 90 х 200 cm - орма..
18.900 ден.
без ДДВ: 16.017 ден.
Детска соба КИДО Детска соба КИДО
Димензии:  - лежај со табла: 98,6 х 208,2 х 80 cm - димензии за душек: 90 ..
19.900 ден.
без ДДВ: 16.864 ден.
-10%
Детска соба ОРИОН Детска соба ОРИОН
Димензии:  - лежај со натказна: 94 х 205 х 96 cm - димензии за душек: ..
29.610 ден.32.900 ден.
без ДДВ: 25.093 ден.
Детска соба КИКИ Детска соба КИКИ
Димензии:  - лежај: 94,5 х 204,5 х 81 cm - димензии за душек: 90 х 200 ..
20.900 ден.
без ДДВ: 17.712 ден.
Детска соба ЛАЈМ Детска соба ЛАЈМ
Димензии:  - Лежај: 94,5 х 204,5 х 71 cm  (за душек: 90 х 200 cm) ..
13.900 ден.
без ДДВ: 11.780 ден.
-10%
Детска соба ФАБИО Детска соба ФАБИО
Димензии:  - лежај: 128 х 205 х 91 cm - димензии за душек: 120 х 200 cm - ор..
26.910 ден.29.900 ден.
без ДДВ: 22.805 ден.
-10%
Детска соба РАВЕН Детска соба РАВЕН
Димензии:  - лежај: 146 х 210 х 88 cm - димензии за душек: 140 х 200 cm ..
43.110 ден.47.900 ден.
без ДДВ: 36.534 ден.
Врз основа на 1 оценки.
-10%
Детска соба КОЛОРС Детска соба КОЛОРС
Димензии:  - лежај со фиока: 100 х 207 х 84 cm - димензии за душек: 90 ..
31.410 ден.34.900 ден.
без ДДВ: 26.619 ден.
-10%
Детска соба СИТИ 137 Детска соба СИТИ 137
Димензии:  - кревети (2 броја): 198 х 84 х 60 cm - димензии за душек: 8..
22.410 ден.24.900 ден.
без ДДВ: 18.992 ден.
Врз основа на 1 оценки.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01