Лежај КИДО
 • Лежај КИДО

Лежај КИДО

5.990 ден.
Димензии: Д: 99 cm  x  Ш: 206 cm  x  В: 80 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12468
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 99 x 206 х 80 cm
 • Димензии за душек: 90 х 200 cm
 •   натказна: 45 x 35,5 х 39 cm
 • Боја: 
 • - Темна Сонома со Бела Софт
 • Изработка: Единечен лежај со натказна изработен од иверка. Вклучена подница.
 • *Душекот не е вклучен во цената.
  *Монтажата не е вклучена во цената.
  *Доплата од 600 ден. за достава на нарачки до 8.000 ден.

   
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS