Ормар ДУО ПЛУС
 • Ормар ДУО ПЛУС

Ормар ДУО ПЛУС

6.900 ден.
Димензии: Д: 80 cm  x  Ш: 52.5 cm  x  В: 191 cm
Производител: Status
Шифра на производ: 10458
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА: • Димензии: 80 х 52,5 х 191 cm
  Боја: 
  - Венге со Астра
  - Сонома
  - Орев Адмирал
  Изработка: 16мм.иверка, ормар составен од две врати и две фиоки.
  *Монтажата не е вклучена во цената.
  *Рок на испорака: до 45 работни денови
   

  Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Status Ормар ДУО ПЛУС Димензии: 80 х 52,5 х 191 cm Боја:  - Венге со Астра - Сонома - Орев Адмирал Изработка: 16мм.иверка, ормар составен од две врати и две фиоки. *Монтажата не е вклучена во цената. *Рок на испорака: до 45 работни денови   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков .. Category: Product #: 10458 Regular price: 6.900 ден. 6.900 Available from: Мебел - Ви