Плакар ЛЕМОН
 • Плакар ЛЕМОН

Плакар ЛЕМОН

11.900 ден.
Димензии: Д: 130 cm  x  Ш: 50.5 cm  x  В: 191 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12470
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 130 х 55,5 х 191 cm
  Боја: Даб Ојстер, Бела Софт и Жолта
  Изработка: Изработен од иверка со дебелина 16мм. Врати со меко затворање.
   
 • *Рок на испорака: 45 работни денови.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Плакар ЛЕМОН Димензии: 130 х 55,5 х 191 cm Боја: Даб Ојстер, Бела Софт и Жолта Изработка: Изработен од иверка со дебелина 16мм. Врати со меко затворање.   *Рок на испорака: 45 работни денови. ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат.. Category: Product #: 12470 Regular price: 11.900 ден. 11.900 Available from: Мебел - Ви