Детска соба ПРАКТИК

Детска соба ПРАКТИК

18.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12472
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Душек ОРФЕЈ:
 • Димензии: 
 • - лежај: 99 х 206 х 80 cm
 • - димензии за душек: 90 х 200 cm
 • - ормар со полици: 100 х 42,5 х 164 cm
  - еднокрилен ормар: 41 х 54,5 х 184 cm
 • - биро: 120 х 60 х 76 cm
 • - натказна: 45 х 35,5 х 39 cm
 • Боја: Темна Сонома со Бела софт
 • Изработка: Детска изработена од иверка со дебелина 16мм. Лежај, Два ормара, Бито, Натказна и Лежај со вклучена подница.
 • *Опција за нарачка со душек Орфеј (со вклучена рамка и механизам за подигање)
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
   
 • *Рок на испорака: 45 работни денови.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
 •  

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Детска соба ПРАКТИК Димензии:  - лежај: 99 х 206 х 80 cm - димензии за душек: 90 х 200 cm - ормар со полици: 100 х 42,5 х 164 cm - еднокрилен ормар: 41 х 54,5 х 184 cm - биро: 120 х 60 х 76 cm - натказна: 45 х 35,5 х 39 cm Боја: Темна Сонома со Бела софт Изработка: Детска изработена од иверка со дебелина 16мм. Лежај, Два ормара, Бито, Натказна и Лежај со вклучена подница. *Опција за нарачка со ду.. Category: Product #: 12472 Regular price: 18.900 ден. 18.900 Available from: Мебел - Ви