Плакари

Плакари

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Плакар РАВЕН Плакар РАВЕН
Д: 170 x Ш: 21 x В: 210 cm
Димензии: 170,3 х 61,2 х 210 cm Боја: Како на фотографијата (Сива, Бела, Црн..
15.900 ден.
без ДДВ: 13.475 ден.
Плакар КИДО Плакар КИДО
Д: 120 x Ш: 54.5 x В: 184.5 cm
Димензии: 120 х 54,5 х 184,5 cm Боја:  Темна Сонома со Бела Софт ..
10.900 ден.
без ДДВ: 9.237 ден.
Врз основа на 1 оценки.
Плакар ЛЕМОН Плакар ЛЕМОН
Д: 130 x Ш: 50.5 x В: 191 cm
Димензии: 130 х 55,5 х 191 cm Боја: Даб Ојстер, Бела Софт и Жолта И..
11.900 ден.
без ДДВ: 10.085 ден.
Плакар БЛУ Плакар БЛУ
Д: 130 x Ш: 50.5 x В: 191 cm
Димензии: 130 х 55,5 х 191 cm Боја: Даб Ојстер со Бела и Син Принт ..
11.900 ден.
без ДДВ: 10.085 ден.
Ормар ДУО ПЛУС Ормар ДУО ПЛУС
Д: 80 x Ш: 52.5 x В: 191 cm
Димензии: 80 х 52,5 х 191 cm Боја:  - Венге со Астра - Сонома ..
6.900 ден.
без ДДВ: 5.847 ден.
Плакар СИДНЕЈ
Д: 120 x Ш: 57 x В: 202 cm
Димензии: 120 х 57 х 202 cm Боја: Бела со Натурал Изработка: Т..
11.900 ден.
без ДДВ: 10.085 ден.
Ормар УНО Ормар УНО
Д: 40 x Ш: 52.5 x В: 191 cm
Димензии: 40 х 52,5 х 191 cm Боја:  - Венге со Астра - Сонома ..
3.900 ден.
без ДДВ: 3.305 ден.
Ормар ДУО СИМПЛ Ормар ДУО СИМПЛ
Д: 80 x Ш: 52.5 x В: 191 cm
Димензии: 80 х 52,5 х 191 cm Боја:  - Венге со Астра - Сонома ..
4.900 ден.
без ДДВ: 4.153 ден.
Ормар ДУО Ормар ДУО
Д: 80 x Ш: 52.5 x В: 191 cm
Димензии: 80 х 52,5 х 191 cm Боја:  - Венге со Астра - Сонома ..
6.300 ден.
без ДДВ: 5.339 ден.
Ормар ОРГАНЗА Ормар ОРГАНЗА
Д: 140 x Ш: 52 x В: 230 cm
Димензии: 140 х 52 х 230 cm Боја: Тортана со Бела Изработка: ..
12.900 ден.
без ДДВ: 10.932 ден.
Плакар 180 ДУО Плакар 180 ДУО
Д: 180 x Ш: 52.5 x В: 181 cm
Димензии: 180 х 59 х 191 cm Боја:  - Венге со Астра - Сонома ..
10.900 ден.
без ДДВ: 9.237 ден.
Ормар ТРИО ПЛУС Ормар ТРИО ПЛУС
Д: 120 x Ш: 52.5 x В: 191 cm
Димензии: 120 х 52,5 х 191 cm Боја:  - Венге со Астра - Сонома ..
7.900 ден.
без ДДВ: 6.695 ден.
Ормар ТРИО Ормар ТРИО
Д: 120 x Ш: 52.5 x В: 191 cm
Димензии: 120 х 52,5 х 191 cm Боја:  - Венге со Астра - Сонома ..
7.300 ден.
без ДДВ: 6.186 ден.
-17%
Плакар ПЛАКАТО 170 њујорк Плакар ПЛАКАТО 170 њујорк
Д: 170.3 x Ш: 61.2 x В: 190.5 cm
Димензии: 170.3 x 61,2 x 190,5 cm Боја:  - Бела со Њујорк принт ..
14.857 ден.17.900 ден.
без ДДВ: 12.591 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS