Трп. маса ДОМИНИК

Трп. маса ДОМИНИК

13.900 ден.
Димензии: Д: 100 cm  x  Ш: 100 cm  x  В: 72 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12139
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: Ф100 x 72 cm
  • Боја: Бела со кафеава
    Изработка: Трп. маса изработена од фарбан медијапан во бела мат плотна и дрвени ногари. Мала и еднсотавна маса која ќе се вклопи во секое Ваше катче.
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
  •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Трп. маса ДОМИНИК Димензии: Ф100 x 72 cm Боја: Бела со кафеава Изработка: Трп. маса изработена од фарбан медијапан во бела мат плотна и дрвени ногари. Мала и еднсотавна маса која ќе се вклопи во секое Ваше катче. ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не вли.. Category: Product #: 12139 Regular price: 13.900 ден. 13.900 Available from: Мебел - Ви