Комода ДУБАИ
 • Комода ДУБАИ

Комода ДУБАИ

18.900 ден.
Димензии: Д: 260 cm  x  Ш: 45 cm  x  В: 183 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12482
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 260 х 45 x 183 cm
  Место за ТВ: 120 х 100 cm
 • Боја: Виолетова Сјај со Бела Софт
 • Изработка: Комода изработена од МДФ во Виолетова Сјај боја иверка со дебелина 18мм и Бела Софт иверка со дебелина 18мм. Механизми со меко затворање и ГРАТИС ЛЕД осветлување.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • *Рок на испорака: 45 работни денови.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Комода ДУБАИ Димензии: 260 х 45 x 183 cm Место за ТВ: 120 х 100 cm Боја: Виолетова Сјај со Бела Софт Изработка: Комода изработена од МДФ во Виолетова Сјај боја иверка со дебелина 18мм и Бела Софт иверка со дебелина 18мм. Механизми со меко затворање и ГРАТИС ЛЕД осветлување. *Монтажата не е вклучена во цената. *Рок на испорака: 45 работни денови. ​ Согласно потребите, брзината на испорака, д.. Category: Product #: 12482 Regular price: 18.900 ден. 18.900 Available from: Мебел - Ви