Комода ДУРО
 • Комода ДУРО
 • Комода ДУРО
 • Комода ДУРО
 • Комода ДУРО
 • Комода ДУРО

Комода ДУРО

27.900 ден.
Димензии: Д: 321 cm  x  Ш: 52 cm  x  В: 212 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 8247
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 321 х 52 x 212 cm
 • - елемент за ТВ: 140 х 52 x 52 cm
 • - висок елемент витрина: 71 х 41,3 x 212 cm
 • - широк елемент витрина: 110 х 41,3 x 160 cm
 • Боја: Бела Бор и Антик Даб
 • Изработка: Иверка.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Комода ДУРО Димензии: 321 х 52 x 212 cm - елемент за ТВ: 140 х 52 x 52 cm - висок елемент витрина: 71 х 41,3 x 212 cm - широк елемент витрина: 110 х 41,3 x 160 cm Боја: Бела Бор и Антик Даб Изработка: Иверка. *Монтажата не е вклучена во цената.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков.. Category: Product #: 8247 Regular price: 27.900 ден. 27.900 Available from: Мебел - Ви