Душеци

Душеци

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-10%
Душек Алегро Хармони Душек Алегро Хармони
Д: 200 x Ш: 160 x В: 28 cm
Висина на душек: 28 cm - Orthopedic - Вашиот душек нежно се среќава со вашето тело благодарение н..
17.910 ден.19.900 ден.
без ДДВ: 15.178 ден.
-10%
Душек Алегро Емпирес Душек Алегро Емпирес
Д: 200 x Ш: 160 x В: 28 cm
Висина на душек: 28 cm - POCKET SPRING SYSTEM - Покет јадрата, секој поединечно спакуван,  ..
23.310 ден.25.900 ден.
без ДДВ: 19.754 ден.
-10%
Душек Алегро АКТИВ Душек Алегро АКТИВ
Д: 200 x Ш: 160 x В: 26 cm
Висина на душек: 26 cm - PRESSURE LIFTING SPECIAL PLATE LAYER - Ортопедски слој со висока гу..
24.210 ден.26.900 ден.
без ДДВ: 20.517 ден.
-10%
Душек Алегро Елеганс Душек Алегро Елеганс
Д: 190 x Ш: 80 x В: 20 cm
Како се изработува Allegro Elegance 1. Штепувана обвивка составена од:     - ..
5.310 ден.5.900 ден.
без ДДВ: 4.500 ден.
-10%
Душек Алегро Мун Душек Алегро Мун
Д: 200 x Ш: 160 x В: 32 cm
Како се изработува Allegro Moon: 1. Штепувана обвивка составена од:     -&nbs..
26.910 ден.29.900 ден.
без ДДВ: 22.805 ден.
Душек Орфеј со рамка
Д: 190 x Ш: 82 x В: 23 cm
Висина на душек: 23 cm Изработка: 1. Штепувано висококвалитетно памучно платно 2. Силиконска Ва..
6.990 ден.
без ДДВ: 5.924 ден.
-10%
Душек Алегро Виско Релакс Душек Алегро Виско Релакс
Д: 200 x Ш: 160 x В: 29 cm
Како се изработува Allegro Visco Relax 1. Штепувана обвивка составена од:    ..
24.210 ден.26.900 ден.
без ДДВ: 20.517 ден.
-10%
Душек Алегро Виолин Душек Алегро Виолин
Д: 200 x Ш: 160 x В: 35 cm
Како се изработува Allegro Violin: 1. Штепувана обвивка составена од:     -&n..
24.210 ден.26.900 ден.
без ДДВ: 20.517 ден.
-10%
Душек Алегро Верту Душек Алегро Верту
Д: 200 x Ш: 90 x В: 30 cm
Како се изработува Allegro Vеrtu 1. Штепувана обвивка составена од:     -&nbs..
10.710 ден.11.900 ден.
без ДДВ: 9.076 ден.
-10%
Наддушек Алегро Visco
Д: 200 x Ш: 160 x В: 5 cm
ИЗРАБОТКА: 1. Штепована обвивка составена од: Квалитетен микрофибер 85 gsm (горен дел)..
5.670 ден.6.300 ден.
без ДДВ: 4.805 ден.
-10%
Перница Алегро Луна Перница Алегро Луна
Д: 70 x Ш: 50 x В:  cm
Димензии: 50 х 70 cm Боја: Бела Навлака: - памук - полнеж: 70gsm празни и гладки влакн..
711 ден.790 ден.
без ДДВ: 603 ден.
-10%
Перница Алегро AIR FLOW Перница Алегро AIR FLOW
Д: 70 x Ш: 50 x В:  cm
Димензии: 50 х 70 cm Боја: Бела Материјал: Плетена навлака 200gsm. Полнеж: NF ..
891 ден.990 ден.
без ДДВ: 755 ден.
-10%
Јорган Алегро Софт Тач
Д: 200 x Ш: 200 x В:  cm
Димензии: 200 х 200 cm Боја: Бела Материјал: Полиестер Микрофибер 85 gsm. Полнеж: 1..
891 ден.990 ден.
без ДДВ: 755 ден.
-10%
Перница Алегро Софт Тач Перница Алегро Софт Тач
Д: 70 x Ш: 50 x В:  cm
Димензии: 50 х 70 cm Боја: Бела Материјал: Полиестер Микрофибер 85 gsm. Полнеж: 100% Пра..
225 ден.250 ден.
без ДДВ: 191 ден.
-10%
Душек Алегро Покет Душек Алегро Покет
Д: 200 x Ш: 90 x В:  cm
ако се изработува Allegro Pocket 1. Штепувана обвивка составена од:     -&nbs..
11.610 ден.12.900 ден.
без ДДВ: 9.839 ден.
-10%
Душек Алегро Ортопед Душек Алегро Ортопед
Д: 190 x Ш: 80 x В: 23 cm
Како се изработува Allegro Orthoped 1. Штепувана обвивка составена од:     -&..
6.299 ден.6.999 ден.
без ДДВ: 5.338 ден.
-10%
Душек Алегро Мемори Душек Алегро Мемори
Д: 190 x Ш: 90 x В: 21 cm
Како се изработува Allegro Memory 1. Штепувана обвивка составена од:     -&nb..
11.610 ден.12.900 ден.
без ДДВ: 9.839 ден.
-10%
Душек Алегро Делукс Душек Алегро Делукс
Д: 190 x Ш: 90 x В: 28 cm
Како се изработува Allegro Delux 1. Штепувана обвивка составена од:     -&nbs..
9.810 ден.10.900 ден.
без ДДВ: 8.314 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2022. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01