Перница Алегро Софт Тач
 • Перница Алегро Софт Тач
 • Перница Алегро Софт Тач

Перница Алегро Софт Тач

250 ден.
Димензии: Д: 50 cm  x  Ш: 70 cm  x 
Производител: Allegro душеци
Шифра на производ: 9894
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 50 х 70 cm
  Боја: Бела
  Материјал: Полиестер Микрофибер 85 gsm.
  Полнеж: 100% Празни и гладки влакна од полиестер.
  Тежина: 650 g

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
 •  

 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: pernica, перница

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Allegro душеци Перница Алегро Софт Тач Димензии: 50 х 70 cm Боја: Бела Материјал: Полиестер Микрофибер 85 gsm. Полнеж: 100% Празни и гладки влакна од полиестер. Тежина: 650 g Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.     .. Category: Product #: 9894 Regular price: 250 ден. 250 Available from: Мебел - Ви