Наддушек Алегро Visco

Наддушек Алегро Visco

6.300 ден.
Димензии: Д: 160 cm  x  Ш: 200 cm  x  В: 5 cm
Производител: Allegro душеци
Шифра на производ: 11186
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Димензија НАДДУШЕК Виско:

ИЗРАБОТКА:

1. Штепована обвивка составена од:

 • Квалитетен микрофибер 85 gsm (горен дел)
 • Полнета со празни и гладки влакна од полиестер 100 gsm
 • Kвалитетен микрофибер 45 gsm (долен дел)
 • Штеп во форма на бранови
 • Патент на двете страни

2. Сунѓер HR 3028 oд 2 cm

3. Meмори пена од 1 cm (брановидна)

Висина на наддушек: 5 cm

Овој наддушек се приспособува на секој дел на телото и со тоа помага да се одржува нормалниот крвен притисок и се намалува бројот на превртувања во текот на спиењето.

Достапни димензии и цени:

 • ► 160 x 200 cm - 6.300 денари
 • ► 180 x 200 cm - 6.900 денари
   
   
  Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Allegro душеци Наддушек Алегро Visco ИЗРАБОТКА: 1. Штепована обвивка составена од: Квалитетен микрофибер 85 gsm (горен дел) Полнета со празни и гладки влакна од полиестер 100 gsm Kвалитетен микрофибер 45 gsm (долен дел) Штеп во форма на бранови Патент на двете страни ​2. Сунѓер HR 3028 oд 2 cm 3. Meмори пена од 1 cm (брановидна) Висина на наддушек: 5 cm Овој наддушек се приспособува на секој дел на тело.. Category: Product #: 11186 Regular price: 6.300 ден. 6.300 Available from: Мебел - Ви