Душек Алегро Елеганс
 • Душек Алегро Елеганс
 • Душек Алегро Елеганс

Душек Алегро Елеганс

4.599 ден.
Димензии: Д: 190 cm  x  Ш: 90 cm  x  В: 20 cm
Производител: Allegro душеци
Шифра на производ: 8082
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Димензија Алегро Елеганс:

Како се изработува Allegro Elegance

 • 1. Штепувана обвивка составена од:
 •     - Антиалергиско и антибактериско платно
 •     - Сунѓер со дебелина 0.8 cm и густина 18 kg/m3
 •     - Вата
 •     - Платно - Ретекс
 • 2. Супер тврд сунѓер со дебелина 1 cm и густина 25 kg/m3
 • 3. Филц
 • 4. Жичано јадро бонел 14цм
 • 5. Филц
 • 6. Супер тврд сунѓер со дебелина 1 cm и густина 25 kg/m3
 • 7. Странично поставен сунѓер со густина 20 kg/m3
 • 8. Рачки со вентилациони отвори
 • Висина на душекот: 20 cm
 •  

Опис: Универзален душек, кој се препорачува за сите луѓе. Се изработува со користење на квалитетно платно, пријатно на допир со антиалергиски својства.

Душекот спаѓа во економични душеци.


 • Достапни димензии и цени:

 

 • ► 80 x 190 cm - 4.599 денари
 • ► 90 x 190 cm - 4.990 денари
 • ► 90 x 200 cm - 4.990 денари
 • ► 160 x 200 cm - 8.699 денари
 • ► 180 x 200 cm - 8.999 денари
   

  Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Allegro душеци Душек Алегро Елеганс Како се изработува Allegro Elegance 1. Штепувана обвивка составена од:     - Антиалергиско и антибактериско платно     - Сунѓер со дебелина 0.8 cm и густина 18 kg/m3     - Вата     - Платно - Ретекс 2. Супер тврд сунѓер со дебелина 1 cm и густина 25 kg/m3 3. Филц 4. Жичано јадро бонел 14цм 5. Филц 6. Супер тврд сунѓер со дебелина 1 cm и густина 25 kg/m3 7. Странично поста.. Category: Product #: 8082 Regular price: 4.599 ден. 4.599 Available from: Мебел - Ви