Душек Алегро Покет
 • Душек Алегро Покет
 • Душек Алегро Покет
 • Душек Алегро Покет
 • Душек Алегро Покет

Душек Алегро Покет

9.999 ден.
Димензии: Д: 90 cm  x  Ш: 200 cm  x 
Производител: Allegro душеци
Шифра на производ: 8366
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Димензија Алегро Покет:

ако се изработува Allegro Pocket

 • 1. Штепувана обвивка составена од:
 •     - Антиалергиско и антибактериско платно
 •     - Сунѓер со дебелина 0.8 cm и густина 18 kg/m3
 •     - Вата
 •     - Платно - Ретекс
 • 2. HR сунѓер со дебелина 5 cm и густина 35 kg/m3
 • 3. Филц
 • 4. "POCKET" со висина 18 cm со метална рамка
 • 5. Филц
 • 6. Супер тврд сунѓер со дебелина 3 cm и густина 30 kg/m3
 • 7. Странично поставен сунѓер со густина 20 kg/m3
 • 8. Рачки со вентилациони отвори
 • Висина на душекот: 30 cm
 •  
 • Опис: Модерно решение на душек кој овозможува беспрекорна удобност.
 • Не пренесува движење благодарение на поединечно завитканите калеми кои се движат самостојно и се прилагодуваат на вашето тело.
 • Овој вид на душек нуди долготрајност, удобност и непречен одмор.

 • Достапни димензии и цени:
 •  
 • ► 90 x 200 cm - 9.999 денари
 • ► 160 x 200 cm - 19.999 денари
 • ► 180 x 200 cm - 20.999 денари
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Allegro душеци Душек Алегро Покет ако се изработува Allegro Pocket 1. Штепувана обвивка составена од:     - Антиалергиско и антибактериско платно     - Сунѓер со дебелина 0.8 cm и густина 18 kg/m3     - Вата     - Платно - Ретекс 2. HR сунѓер со дебелина 5 cm и густина 35 kg/m3 3. Филц 4. "POCKET" со висина 18 cm со метална рамка 5. Филц 6. Супер тврд сунѓер со дебелина 3 cm и густина 30 kg/m3 7. Страничн.. Category: Product #: 8366 Regular price: 9.999 ден. 9.999 Available from: Мебел - Ви